Новини та ділова аналітика для проактивних

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ МАЙБУТНІХ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ»

20 ноября 2015 — 09:00

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Щорічно в рамках реалізації планів та поточних завдань організації проводяться різноманітні семінари та наукові конференції з правових питань.
АМЮУ ставить в перспективу реалізації своїх завдань проведення серед молоді широкомасштабних антихабарницьких програм, спрямованих, в першу чергу на протидію хабарництву як в ВУЗах окремо так і в суспільстві в цілому.

Значна увага приділяється створенню та діяльності громадсько-правових приймалень та консультацій для практичного оволодіння студентами-правниками юридично-правових нормативних актів та допомозі населенню в відстоюванні конституційних прав та свобод.

Останні реалізовані проекти: протидія насильству  у сім’ї "Ні насильству в сім’ї", підтримка сім’ї  "Міцна родина – міцна країна", Науково – практична конференція "Проблеми соціального захисту молоді у ХХІ сторіччі", Семінар – навчання "Проблеми взаємодії молоді та виконавчої влади в Україні та Європі".

Члени АМЮУ та волонтери є правниками, мають наукові ступені та вчені звання, позитивний досвід громадської діяльності, участі, організації і проведення громадських заходів (громадських слухань, обговорень, презентацій, семінарів, тренінгів тощо).

Антигерои Украины