Новини та ділова аналітика для проактивних

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДЬ УКРАЇНИ ЗА МАЙБУТНЄ»

20 жовтня 2015 — 16:03

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодь України за майбутнє» створена у травні 2006 року та зареєстрована Міністерством юстиції України у вересні 2006 року.

Протягом останніх двох років організація провела безліч різноманітних заходів, та реалізувала низку проектів спрямованих на патріотичне виховання молоді на засадах любові до України та її героїчного минулого. Фінансування проектів було забезпечено за власні кошти Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь України за майбутнє» отримані у якості членських внесків та благодійні пожертви підприємств та установ.

Найбільшими реалізованими проектами стали:

-    «Україна – сильна і єдина» учасниками якої стали представники різних регіонів країни, які зробили молодіжні обміни в межах України;

-    «Хлопці з нашого двора» патріотична програма спрямована на увіковічення молодих героїв України, що зі зброєю в руках боронять незалежність країни в АТО;

-    «Ми різні, ми рівні» соціально-патріотичний проект спрямований на підтримку молодих людей з вадами здоров’я, молодих інвалідів, соціальну адоптацію їх у громадянське суспільство.