Новини та ділова аналітика для проактивних

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Ліга слов’янської молоді»

22 грудня 2015 — 21:58

Історія ВМГО «Ліга слов’янської молоді», дата створення:

У січні 2007 р. прийнято рішення створити Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Ліга слов’янської молоді», яка б об’єднала обласні, місцеві та районні організації всіх регіонів нашої держави. Зареєстровано ВМГО «Ліга слов’янської молоді» 08 червня  2007 р. Міністерством юстиції України ( свідоцтво №2703).

За період своєї діяльності організація налагоджує співпрацю з іншими громадськими молодіжними організаціями та органами державної влади.

Основна мета діяльності ВМГО «Ліга слов’янської молоді» є:

Основними метою і завданням організації є здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, національно-культурних та інших інтересів своїх членів, сприяння формуванню та реалізації державної молодіжної політики, розробці цільових молодіжних програм, сприяння у забезпеченні рівних можливостей самореалізації молоді України, сприяння розвитку студентського самоврядування, формування єдиного молодіжного простору для молоді;пропаганда здорового способу життя, всебічний розвиток молодої людини, підтримка молодіжних лідерів.

Реалізовані програми:

·                   Реалізація проектів спільно з Державною службою молоді та спорту України таких як: «Третя Міжнародна Асамблея «З Табуретом»,

·                   Активна участь у всеукраїнських та регіональних проектах, реалізованих іншими молодіжними організаціями: автопробіг «Молодь єднає Україну», «Медіа покоління», «Європейській столиці – якісні продукти», «День захисту дітей», «Кидай палити».

·                   Реалізація більше ніж  30  регіональних акцій.

Програми 2013 року:

·          Конкурс творчих робіт «Презентую тебе, Україно!»,

·          Круглі столи «Клуб успішної молоді»

В 2014 році організація планує сприяти формуванню та реалізації державної молодіжної політики, розробляти цільові молодіжні програми,  співпрацювати з з державними органами центрального і місцевого рівнів, які займаються молодіжною політикою, лідерами органів студентського самоврядування і керівниками студентських профкомів вищих навчальних закладів, реалізовувати програми спільно з Міністерством молоді та спорту України.