Новини та ділова аналітика для проактивних

ВМГО"Українське молодіжне об’єднання"

24 листопада 2015 — 18:10

Загальна інформація

Історія організації, дата створення:
Свідоцтво про реєстрацію Всеукраїнської молодіжної громадського організації "Українське молодіжне об’єднання"  № 2192 видано 23 грудня  2004 р.
В 2014 році організація пройшла повну перереєстрацію в Мінюсті.

Основна  мета діяльності організації:
Метою діяльності ВМО є сприяння відродженню та розвитку української національної ідеї, української мови та культури, здійсненню діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних національно-культурних, творчих, духовних, соціальних, економічних, інформаційних, наукових, вікових, спортивних та інших спільних інтересів членів ВМО і виконання статутних завдань.

Структура та кількісний склад організації:
Чисельність ВМО складала на кінець 2015 року близько 1400 осіб.
Найбільш активними осередками є  Київський, Тернопільський, Луцький, Львівський, Івано-Франківський, Херсонський, Миколаївський та Хмельницький.

Структура керівних органів організації:
Керівними органами ВМО є: 3’їзд, Рада, Голова ВМО, постійно діючими виконавчими органами ВМО є Рада.
Кошти ВМО формуються із членських внесків, безоплатних надходжень, надходжень у вигляді фінансової допомоги чи добровільних пожертв благодійних внесків від організацій, підприємств, установ, приватних осіб.

Інформація про досвід реалізації проектів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування:
ГО «Всеукраїнське молодіжне об’єднання» останні два роки переймається в першу чергу профілактикою наркотичної, алкогольної та тютюнової залежності молодих людей. За підтримки Мінмолодьспорту України у 2013 о були проведені акції «На краю голки» та «Наркотики – безодня». Протягом 2014 року проводились ці ж заходи без державної підтримки. У 2015 році була реалізована програма «Наркотики та алкоголь – безодня», котра отримали високі відгуки від фахівців.