Новини та ділова аналітика для проактивних

МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КИЇВСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ЗАХИСТУ ПРАВ ЖІНОК»

15 жовтня 2015 — 07:14

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

За останні два років було реалізовано низку освітніх та соціальних проектів, фінансування їх забезпечувалось за рахунок членських внесків та залучених коштів підприємств та установ. На толоках проведених організацію була надана підтримка родинам, що перебували у скрутному становищі.

Найбільшими проектами стали:

У 2014 році - «Моя родина» проект спрямований на підтримку сімейних цінностей, шанобливе ставлення до всіх членів родини, діти поважають батьків, батьки ставляться до дітей як рівних, без принижень та сімейного насилля. Бенефіціарії – родини, що перебувають у складних життєвих обставинах та такі у яких діти перебувають на обліку у службах у справах дітей.

У 2015 році - «Мій ТАТО» проект спрямований на підтримку тат, що самі виховують дітей. Допомога дітям в адоптації до умов в яких опинилась родина, та допомога татам. Бенефіціарії – родини у яких після розлучення діти залишилися з татами, родини які втратили матір.

Молодіжна громадська організація «Київський молодіжний центр захисту прав жінок» має досвід реалізації програм за рахунок бюджетних і залучених коштів, організація вміє залучати кошти спонсорів, отримувала фінансову підтримку від неурядових організацій на реалізацію програм, спрямованих на підтримку молоді. Організація має офіс обладнаний необхідними меблями та технікою.

Організація має підготовлених волонтерів, тісно співпрацює з службами у справах дітей та сім’ї.