Новини та ділова аналітика для проактивних

Клуб експертів та Клуб експортерів допомагатимуть українському бізнесу з виходом на міжнародний ринок

06 грудня 2022 — 17:09
Проєкт включатиме серію навчальних відео та надання спеціалізованих консультацій

Київський аналітичний центр «Клуб експертів» спільно з консалтинговою компанією «Клуб експортерів України» та інформаційним порталом Оpen4business запустили новий проєкт з метою допомоги українському бізнесу у досягненні успіху на міжнародних ринках.

За словами засновників проекту, на першому етапі буде створено серію відео-курсів на платформі YouTube, за допомогою яких можна буде ознайомитися особливостями ведення бізнесу в країнах ЄС, імпорту та експорту товарів, правил європейської сертифікації тощо.

«Завдяки нашому проекту бізнес зможе отримувати оперативні консультації та допомогу від наших представників як у Європі, так і в Україні», – зазначив засновник «Клубу експертів» Максим Уракін.

За словами СEO «Клубу експортерів України» Євгенії Литвинової, бізнес проєкт включатиме не лише серію навчальних відео, а й можливість надання спеціалізованих консультацій тим компаніям, які бажають швидко та з мінімальними витратами вийти на європейський та світовий ринок.

«Для кожного консалтингового завдання нашого замовника ми ретельно підбираємо проектну групу, яка формується із внутрішніх та зовнішніх експертів, які є фахівцями у необхідних галузях. Наявність добрих контактів та репутації всередині країни, як у галузях, так і з різними державними органами, дозволяє нам швидко і ефективно реалізовувати проекти», – зазначила Литвинова.

Як повідомили в «Клубі експертів», для отримання індивідуальної консультації щодо ведення бізнесу в ЄС та інших країнах світу потрібно заповнити онлайн-форму за посиланням тут.

Партнери проекту: Клуб експортерів, Портал Open4business, Канал клубу експертів, Сервіс з пошуку та перевірки контрагентів по всьому світу.