Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанія InnoSenT випустила нову радарну систему для моніторингу дорожнього руху

06 грудня 2022 — 13:47

Компанія InnoSenT (Німеччина) представила нову радарну систему для моніторингу автомобільного трафіку ITR-3800. Про це повідомляє видання Traffic Technology Today.

Система призначена для складних дорожніх ситуацій: інтенсивний рух на великих перехрестях та широких дорогах.

Радар використовує технологію 4D MIMO для високої роздільної здатності та точного виявлення рухомих і статичних об’єктів. За допомогою цієї технології фіксується швидкість, відстань, напрямок руху та кутове положення учасників дорожнього руху (людей чи автомобілів). Тобто окремі об’єкти розрізняються на основі трьох вимірів – відстані, швидкості та кута.

Радарна система надає дані про поточну дорожню ситуацію у реальному часі. Також в систему влаштовані такі технології як радарне відстеження та класифікація об’єктів. Передбачені функції: виявлення водіїв, які рухаються в неправильному напрямку; поламаних транспортних засобів; транспортних засобів у зоні перехрестя; людей, які хотіли б перебігти дорогу.

За даними виробника, дальність виявлення 300 м. Поле огляду 110° x 30°. Моніторинг до 16 смуг та 128 об'єктів одночасно. Класифікація об'єктів можлива вже на відстані до 183 м.

Система має вбудовану камеру Full HD для передачі зображення руху. Дальність огляду 5-80 м при діагональному куті огляду 143°.

Крім об'єктів система також може виявляти та автоматично реагувати на події на дорозі. ITR-3800 може передавати сигнал до системи управління світлофором. Наприклад, , система спрацьовує коли водії задовго чекають, перехрестя заблоковано або транспортні засоби в зоні аварії їдуть занадто швидко.