Новини та ділова аналітика для проактивних

Світові компанії запустили платформу з пошуку віддаленої роботи для українців, що мігрували через війну з росією

05 серпня 2022 — 16:04
Через відомий маркетплейс для українців відкривається низка можливостей з працевлаштування

Відомі світові компанії на глобальній платформі Upwork запустили проєкт для пошуку віддаленої роботи українцями, які евакуювались зі своїх помешкань через війну з росією.

Ініціатива називається «Необмежені можливості: забезпечення переміщених фахівців віддаленою роботою» – https://www.upwork.com/opportunity-unlimited. Реалізовують її маркетплейс з пошуку роботи Upwork, некомерційна організація Tent Partnership for Refugees (Tent; об’єднує в мережу понад 250 великих компаній для залучення біженців), а також партнери – компанії Genpact (послуги у сфері цифрового управління бізнесом), Sutherland (цифрова трансформація бізнес-процесів), платіжна платформа Payoneer та інші.

Як пише у відповідному релізі Payoneer: «Ініціатива має на меті поєднати десятки тисяч переміщених українських спеціалістів і бізнеси, що пропонують віддалену роботу».

Через платформу Upwork учасники ініціативи отримають доступ до:

- можливостей працевлаштування;

- тренерів, які допоможуть переміщеним спеціалістам зареєструватися на Upwork, визначити навички на які є попит у роботодавців, і дадуть їм пораду, як краще продати свої послуги компаніям;

- сертифікацій навичок, щоб збільшити шанси знайти роботу;

- можливостей розвивати нові навички;

- соціальних послуг, які дозволять їм зосередитися на роботі;

- надійного способу отримати зароблені кошти.

Спеціалісти, які ще не мають акаунту на Upwork, можуть зареєструватися за спеціальним посиланням – https://www.upwork.com/nx/signup/

Щойно буде створений обліковий запис, і команда Upwork підтвердить особу, з потенційним учасником зв’яжеться представник платформи та запропонує корисні ресурси.

Спеціалістам, що вже мають акаунт, треба зайти в нього та відвідати наступну сторінку – https://www.upwork.com/services/crisis/support

«Спираючись на досвід, отриманий в процесі роботи ініціативи, Tent та Upwork розроблять найкращі практики щодо того, як компанії можуть залучати переміщених незалежних спеціалістів, і розширять ініціативу, щоб залучити до неї більше компаній», – йдеться у повідомленні.

Tent та Upwork також співпрацюватимуть з Міжнародною організацією з міграції ООН, неурядовими організаціями, включаючи HIAS, Techfugees, Humans in the Loop, Na'amal та Upwardly Global.