Новини та ділова аналітика для проактивних

BetGames.TV готується до виходу на український ринок

07 жовтня 2020 — 10:13

Одна з найбільших компаній-постачальників ліній ставок в режимі реального часу Betgames.TV планує придбати ліцензію для роботи в Україні. Про це в інтерв’ю на порталі Bookmaker Ratings повідомив Юрій Михайлов, який працює директором з продажу в СНД у Betgames.TV:

– До чого варто готуватися операторам при виході в Україну? 

– Труднощі пов’язані з інвестиційним кліматом, а також із тим, що через карантинні обмеження ускладнена міграція бізнесу. У потенційних інвесторів, зокрема зарубіжних, будуть складнощі з відвідуванням країни, щоб подивитися приміщення або території й ухвалити рішення про інвестиції.

Також складнощі в операторів можуть виникнути через поки ще не до кінця зрозумілі функції та повноваження регулятора, відсутність відповідних нормативно-правових актів. Необхідні й роз’яснення з боку податкової та регулятора. Чим швидше все це станеться, тим легше бізнесу буде починати працювати. 

Є ще одна проблема – сертифікація продукту. Щодо компанії BetGames.TV, то ми сертифіковані в усіх європейських країнах, включно з Великобританією й Італією. Також ми сертифіковані в Білорусі та Південній Африці. Ці чотири ринки є одними з найбільш складних для сертифікації грального продукту.

І в Україні ми не бачимо проблем для нашого продукту: як тільки регулятор позначить необхідні сертифікації, наші юристи готові подавати відповідні документи. Таким чином, ми розраховуємо на швидке проникнення на український ринок виключно в легальному полі. 

– 2020-й рік став досить незвичайним для грального бізнесу в усіх країнах, де були введені обмеження в зв’язку з пандемією COVID-19. Яким буде 2021-й – поки незрозуміло. Як вибудовувати маркетинг? 

– Для нашої компанії 2020-й рік був дуже вдалим. Ми в рази збільшили аудиторію та заклали великі зміни в сам продукт. І це не тільки випуск нових ігор (анонсуємо їх в кінці цього року і на початку наступного), а й нові маркетингові можливості, які були розроблені та впроваджені в продукт.

Для клієнтів ми підготували кілька нових маркетингових опцій, таких як джекпоти в різних видах, кешбек, автоматизували та впровадили систему організації турнірів чемпіонатів, розробили кілька нових ігор для специфічних ринків, зокрема Індії, Азії, Латинської Америки. У нашому продукті є всі валюти і мови. 

Як інформував «Рейтинг Букмекерів», Україна посідає друге місце серед країн СНД за обсягом ставок.