Новини та ділова аналітика для проактивних

Легалізація грального бізнесу має покращити роботу банків і платіжних систем, – експертка

16 жовтня 2020 — 10:13

Виконавча директорка LeoGaming Олена Дегрик (Шевцова) розповіла про адаптацію компанії до умов роботи під час пандемії. Вона зупинилася на деяких особливостях українського ринку платежів у геймінгу та назвала перспективні напрямки роботи, серед яких виділила гральний бізнес як можливість покращувати роботу банків і платіжних систем.

Експертка з грального бізнесу Олена Дегрик (Шевцова) в інтерв’ю розповіла, що криза вплинула на галузь платежів, з якими працює компанія, до того ж користувач став набагато технічно підкованим і вимогливим до сфери фінансових технологій. Період карантину відкрив клієнту нових гравців ринку, через яких він переказував грошові кошти, наприклад, через платіжні термінали.

Як повідомляє портал Рейтинг Букмекерів, виконавча директорка LeoGaming також заявила, що вважає гральний бізнес перспективним напрямом з точки зору платежів.

«Ми максимально вітаємо реалізацію програми президента з легалізації грального бізнесу. Це надасть нову можливість розвитку не тільки у сфері азартних ігор, а й на банківських і платіжних ринках. Адже азартні ігри – це в першу чергу емоційна покупка, ключовим елементом якої є миттєвість оплати послуги. Тому банки та платіжні організації будуть змушені вдосконалюватися, щоб відповідати запитам клієнта», – наголосила експертка.