Новини та ділова аналітика для проактивних

Треба скасувати податок на виграш з гравця, щоб гроші заходили в Україну, – Коваль

05 жовтня 2020 — 13:28

На думку віцепрезидента «Всеукраїнської спілки розвитку букмекерства» Михайла Коваля, законопроєкт №2713-д несе позитивне посилання для майбутніх операторів азартних ігор.

Віцепрезидент «Всеукраїнської спілки розвитку букмекерства» Михайло Коваль в ході круглого столу «Чи запрацював гральний бізнес після легалізації?» в пресцентрі «Українських Новин» заявив, що в Україні введення податку на виграш з гравця може здобути негативний ефект.

«Гравець, який не звик платити податок, не повертатиметься до українського оператора. Треба скасувати податок з гравця, щоб гравець звик грати в українській юрисдикції у свого оператора, щоб гроші заходили в Україну. Гральний бізнес – це не тільки гра, а й інфраструктура. Приїдуть грати всі сусіди: турки (в Туреччині діє заборона азартних ігор), поляки (у них теж жорсткі умови оподаткування, грають на міжнародних сайтах). Треба максимально лібералізувати податкове законодавство, на перший час – однозначно», – коментує Коваль для порталу Bookmaker Ratings.

За словами експерта, прийняттям вищевказаного проєкту закону можна прибрати з законодавства податок на виграш з гравця, а це значить, що українські оператори зможуть повноцінно боротися за залучення до своєї продукції та послуг більшої кількості іноземних клієнтів, а також зробити свій бізнес більш масштабним, як мінімум, в регіонах.