Новини та ділова аналітика для проактивних

Стали відомі нові факти роботи PariMatch в росії та Білорусі

11 травня 2022 — 22:00
Фото з сайту Подробиці
Фото з сайту Подробиці

Букмекерська компанія PariMatch продовжує відкрито працювати в Білорусі та росії. Про це пише інформаційне агентство "Українські новини" з посиланням на публікацію видання UA Report. Автори матеріалу показали відео зі столиці Білорусі, де банери букмекера майорять на найдорожчих майданчиках Мінська.

Також PariMatch спонсорує спортивні клуби у Республіці Білорусь, з території якої запускають ракети, повідомляють у публікації.

«Є така компанія PariMatch, яка де-факто працює в Білорусі та воює проти нас. Працює досі в Україні», – каже у коментарі політолог Тарас Загородній.

Ведуча телемарафону коментуючи слова фахівця додала: «Саме ця компанія про яку ви говорите – недавно отримала ліцензію під час війни...».

У росії, як повідомляє UA Report, компанія фіктивно відкликала франшизу. Хоча насправді тільки змінила назву та продовжує заробляти там кошти, сплачувати податки з яких потім армія окупантів створює ракети для вбивств українців.

Факти про продовження роботи в росії журналісти наводять у матеріалі. Зокрема – зміна назви баскетбольного клубу посеред сезону з Парма-ПаріМатч у Парма-ПаріБет.

«К сожалению, на российском рынке до сих пор существуют некоторые украинские компании и в ликеро-водочном бизнесе. И в ритейле наши присутствуют. И даже в игровом бизнесе. Украинский PariMatch перебрендировался и остается в россии. А в Беларуси даже под своим брендом до сих пор работает. И тут украинской власти стоило бы несколько включиться, чтобы мы были полностью последовательны. Чтобы по крайней мере украинский бизнес сегодня не чувствовал себя комфортно, продолжая функционировать в россии, платя там налоги», – коментує у телемарафоні ситуацію політолог Олег Саакян.

Автори закликають українську владу та регулятора азартного ринку реагувати на факти торгівлі в країні агресорі. А українців бойкотувати роботу компаній, які намагаються усидіти на двох (а іноді трьох) стільцях.

За матеріалами "Українських новин"