Новини та ділова аналітика для проактивних

Український стартап розробляє двигун для електромобілів

24 січня 2022 — 15:10

Український стартап COOLON MOTORS розпочав активну розробку двигуна для електромобілів. Про це повідомив головний інженер, а також засновник CoolOn — Віталій Бризгалов, на своїй сторінці у Facebook, передає Нова Влада.

«На сьогодні ця робота виконана і маємо чіткий план дій та кілька стратегій розвитку і ми повноцінно починаємо шлях розвитку та становлення. Починаємо залучати інвестиції та будувати нового великого виробника, заснованого на технологічній та економічній перевазі глибоколокалізованого виробництва та нових сучасних технологій. Одна з технологій, наш власний електричний двигун CoolDrive. Нещодавно ми повністю перепроектували його і зараз готуємо тестування зменьшеного прототипу, для остаточного затвердження дизайну ротора і статора», — зазначив Бризгалов.

Він також додав, що робити мотор нескладно, а сучасні матеріали та моделювання дозволяють оптимізувати модель, та витиснути максимально можливе з кожного кілограму металу в конструкції. Головна складність у надійності.

CoolOn — український комерційний електромобіль. Його розробка розпочалися кілька років тому, але інженери постійно модифікували своє авто і вийшли на досить приголомшливі показники.

Компанія COOLON заснована у 2014 році та  розробляє сучасні електронні компоненти для електричного транспорту.

З 2018 року діяльність компанії зосереджено на розробці та впроваджені у виробництво сучасного економічного комерційного електротранспорту з найнижчою вартістю володіння.

Нагадаємо, вже названо стартапи, які вперше поїдуть від України на SXSW 2022 в Техас.