Новини та ділова аналітика для проактивних

Visa та Mastercard призупиняють усі операції на росії

06 березня 2022 — 10:32

Компанії Visa Inc. та Mastercard оголосили про призупинення своєї діяльності на росії.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Нова Влада.

"Починаючи негайно, Visa працюватиме зі своїми клієнтами та партнерами на Росії, щоб припинити всі транзакції Visa протягом найближчих днів. Після завершення всі транзакції, ініційовані з картками Visa, випущеними на росії, більше не працюватимуть за межами країни, а будь-які картки Visa, випущені фінансовими установами за межами росії, більше не працюватимуть на території російської федерації", – сказано в повідомленні.

"Ми змушені діяти після неспровокованого вторгнення росії в Україну та неприйнятних подій, свідками яких ми стали. Ми шкодуємо про вплив, який це матиме на наших шановних колег, і про клієнтів, партнерів, продавців і власників карток, які ми обслуговуємо на росії. Ця війна та поточна загроза миру та стабільності вимагають, щоб ми відповідали відповідно до наших цінностей", – сказав голова та головний виконавчий директор Visa Inc. Ел Келлі.

У свою чергу в Mastercard inc заявили, що картки, випущені російськими банками, більше не підтримуватимуться мережею Mastercard, і будь-які картки Mastercard, випущені за межами країни, не працюватимуть у російських продавців чи банкоматів.

Як повідомлялось, раніше світова платіжна система Visa вирішила тимчасово скасувати внутрішні транзакційні комісії України.