Новини та ділова аналітика для проактивних

Депутат та тіньовий міністр оборони Канади закликає збільшити військову та фінансову допомогу Україні

20 липня 2022 — 11:37
На його думку повернення газотурбінних двигунів росії – це ляпас Україні

У Консервативній партії Канади стурбовані послабленням підтримки України з боку уряду Джастіна Трюдо та закликають збільшити військову та фінансову допомогу Україні в протистоянні з рф.

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат Палати громад Канади, тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан.

«Консерватори (Консервативна партія Канади – Ред.) глибоко стурбовані послабленням підтримки України з боку ліберального уряду Трюдо. Повернення газотурбінних двигунів до росії через Німеччину, всупереч санкціям проти росії, які підтримав парламент Канади, є ляпасом нашим українським союзникам», – заявив політик.

«Канада та міжнародна спільнота мають зміцнити рішучість у протистоянні незаконному вторгненню в Україну, і така підтримка має включати додаткову фінансову допомогу та допомогу у постачанні летального озброєння, а також рішення для Європи у сфері енергетики для нейтралізації залежності від газу та нафти з рф», – зазначив Джеймс Безан.

Він підсумував, що консерватори продовжать закликати до додаткових заходів, які допоможуть Україні перемогти в цій війні проти жорстокого путінського режиму.

Раніше у Сенаті Сполучених Штатів Америки сенатор-республіканець Ден Салліван заявив, що країни-члени НАТО, як США та Канада, так і європейські союзники, мають зробити більше для підтримки України та зміцнення обороноздатності альянсу.