Новини та ділова аналітика для проактивних

На росії почалася підготовка до загальної мобілізації – ЗМІ з посиланням на джерела у розвідці. За день в Україні гине від 400 нелюдів

20 травня 2022 — 10:07
росіяни отримують мобілізаційні розпорядження за місцем роботи

На російській федерації розпочалася підготовка до загальної мобілізації населення, на що вказує розсилання так званих мобілізаційних розпоряджень росіянам за місцем роботи.

Про це повідомляє видання Guildhall з посиланням на інформацію отриману від власних джерел в українській розвідці.

«Росіяни почали отримувати мобілізаційні розпорядження, які зобов'язують у разі оголошення мобілізації протягом 10 годин з'явитися до військкоматів. Розсилка йде масово за місцем роботи, зокрема людям, які ніколи не служили в армії, а лише закінчили військові кафедри», – пише видання.

За даними журналістів, у розвідці повідомляють, що в рф планують мобілізувати усіх віком до 50 років. Зокрема, отримання таких мобілізаційних розпоряджень російськими науково-дослідними інститутами підтвердили вчені.

«Ми наполегливо рекомендуємо всім тим росіянам, які не бажають йти на військові злочини і просто стати гарматним м'ясом в Україні, а особливо вченим, які не мають проблем із працевлаштуванням в іноземних компаніях, скористатися можливістю і залишити територію росії», – наголосило у розмові з журналістами джерело у розвідці.

Тим часом, як повідомляє «Східна правозахисна група», на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей відкривають нові цвинтарі, щоб ховати примусово мобілізованих.

А втрати збройних сил російської федерації в Україні, за даними Генерального штабу ЗСУ, досягли 28300 військовослужбовців. У середньому в Україні за день гине 400 російських військовослужбовців.