Новини та ділова аналітика для проактивних

Окупанти вбили вже 103 українських дітей

16 березня 2022 — 13:05

Від початку вторгнення в Україну російські військові вбили вже 103 дітей, ще понад 100 поранено. Про це генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова повідомила у Facebook, передає Нова Влада.

"Загарбники вбивають щонайменше п'ятьох наших дітей щодня. Сьогодні вранці офіційна цифра перетнула критичну і страшну позначку 100. Дані не остаточні – у гарячих точках та на тимчасово окупованих територіях у прокурорів та правоохоронців немає можливості оглядати місця обстрілів", – зауважила вона.

За даними Офісу генпрокурора, російські війська розбомбили понад 400 навчальних закладів, 59, як повідомила Венедіктова, – "стерті з лиця землі".

Генпрокурорка пише, що звернулася через ці факти до спеціального представника генерального секретаря ООН із питань дітей і збройних конфліктів та до спецпредставника генсека ООН із питань насильства щодо дітей.

"Важливо, щоб спеціалізовані установи ООН якнайшвидше прийняли рішення про реалізацію місії по оцінці порушення прав дітей в умовах збройного конфлікту в Україні", – наголосила вона.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.