Новини та ділова аналітика для проактивних

Рада ООН з прав людини схвалила розслідування у зв’язку з агресією рф проти України

04 марта 2022 — 14:13

Рада ООН з прав людини у Женеві проголосувала за розслідування порушень під час агресії рф проти України, передає Нова Влада.

"Рада з прав людини ухвалила рішення терміново створити незалежну міжнародну комісію з розслідування у зв’язку з агресією Росії проти України", - повідомила прес-служба Ради.

Повідомляється, що за проголосувало 32 держави-члени Ради, проти - 2 (Росія та Еритрея). Ще 13 утрималися від голосування.

Раніше участь у засіданні взяла Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Там у межах 49-ої сесії Ради ООН з прав людини на запит України відбулися термінові дебати щодо ситуації з додержанням прав людини в Україні внаслідок вторгнення військових сил російської федерації на територію нашої країни.

"Під час свого виступу наголосила на порушеннях прав людини, до яких вдається країна-агресор, порушуючи Статут ООН, Загальну декларацію прав людини, Конвенцію ООН про права дитини, Женевську Конвенцію про захист цивільного населення під час війни", - написала вона у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, 24 лютого Ррф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.