Новини та ділова аналітика для проактивних

Скардальний експерт Ігнащенко може повернутися до роботи в Міненерго – джерело

15 ноября 2019 — 19:59

За інформацією джерел Нова Влада, юридична фірма «Астерс» може бути обрана Міністерством енергетики та захисту навколишнього середовища у якості зовнішнього консультанта по аналізу проектів угод про розподіл нафтогазової продукції, поданих переможцями конкурсів по 9 ділянкам.

Ця юридична фірма, що пов’язана зі скандальновідомим Володимиром Ігнащенком вже «представляла» інтереси держави України у переговорах з боку сумнозвісних компаній Надра Юзівська та Надра Олеська через СПК-геосервіс, де були інтереси оточення колишнього президента втікача Януковича.

ignashchenko.jpg

Нагадаємо, що влітку, Ігнащенко на посаді радника вже колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Насалика намагався впливати на рішення Міжвідомчої комісії з метою визнання переможцями конкурсів на укладання угод про розподіл продукції «своїх» компаній, що не мають фінансового ресурсу та достатнього досвіду розробки нафтогазових надр. Лише залучення незалежних експертів та велика увага з боку громадськості до цих конкурсів завадила черговому розпилу.

Фірма Астерс є членом Американсько-української бізнес ради, серед членів якої також є переможець одного з конкурсів УРП - фонд Sigma Bleyzer.

Нагадаємо раніше ЗМІ повідомляли що багате літієм родовище віддають без аукціонів компанії, пов'язаній з Тарасом Ігнащено, сином Володимира Ігнащено з оточення екс.нардепа БПП Кононенко і міністра Насалика.

Антигерои Украины