Новини та ділова аналітика для проактивних

Трухіна виключили з партії "Слуга народу"

02 лютого 2022 — 10:30

Народного депутата Олександра Трухіна, причетного до скандально відомого ДТП, виключили з партії "Слуга народу", повідомила речниця "Слуги народу" Юлія Палійчук у Telegram

"Олександра Трухіна виключили з партії "Слуга Народу". Відповідне рішення ухвалено головою партії Оленою Шуляк 2 лютого", - зазначила Палійчук.

Також Міністерство внутрішніх справ України оприлюднило позицію після публікації скандального відео з народним депутатом від "Слуги народу" Олександром Трухіним. В міністерстві заявили, що народний депутат України є спеціальним суб’єктом кримінального провадження.

У МВС повідомили, що кримінальні провадження, в яких нардеп може фігурувати у якості підозрюваного, належать до підслідності Державного бюро розслідувань. Тому, у міністерстві повідомили, справу передали з Нацполіції до ДБР.

"Через це наголошуємо, що всі намагання представляти суть справи так, що нібито народний депутат України О. Трухін про щось намагався "домовитись" із міністром внутрішніх справ України не відповідають дійсності", - йдеться у повідомленні.

У МВС додали, що встановлення всіх фактів і обставин ДТП за участю народного депутата України й прийняття відповідних процесуальних рішень належать до повноважень Державного бюро розслідувань.

Генпрокурор Ірина Венедіктова доручила відкрити ще одне кримінальне провадження щодо ДТП за участю народного депутата Олександра Трухіна.

"Без жодних зволікань дала доручення зареєструвати кримінальне провадження. На жаль, мова вже йде не тільки про участь в ДТП. Абсолютно очевидно, що питань для вивчення набагато більше", - повідомила вона у Facebook.

Підслідність справи генпрокурор визначила за НАБУ.

Нагадаємо, "Українська правда" оприлюднила розслідування з відео ДТП, учасником якої був нардеп. Поліціянт, чия була камера, підтвердив, що депутат пропонував хабар, щоб покинути місце події. За словами поліціянта, нардеп мав ознаки сп'яніння.