Новини та ділова аналітика для проактивних

Кузьміних замість ВАКС поїхав у житомирський суд

08 лютого 2022 — 12:30

Народний депутат "Слуги народу" Сергій Кузьміних не з’явився в суд, який обирає йому запобіжний захід. Натомість він приїхав у житомирський суд і хоче, щоб його підключили до засідання у форматі відеоконференції.

Про це нардеп повідомив у Facebook, передає Нова Влада.

"Для уникнення маніпуляцій та різних домислів, офіційно повідомляю, що я зараз перебуваю в Житомирському Апеляційному суді і намагаюся вийти у форматі відеоконференції. Щоб не було знову провокацій, які були раніше з розшуком, наголошую - я не ховався і не збираюся ховатись", - написав Кузьміних.

Зазначимо, засідання мало відбутися 7 лютого, але депутат нібито забув паспорт у Житомирі.

Використати додаток "Дія" він не зміг, бо телефон у нього вилучили.

8 лютого Кузьміних не прийшов до ВАКС, натомість приїхав до Житомирського апеляційного суду і заявив, що хоче брати участь у засіданні через відеозв’язок.

За даними Центру протидії корупції, прокурор просить заарештувати Кузьміних із альтернативою застави в 49,6 тисячі гривень. Це максимальний її розмір за статтею щодо зловживання впливом, оскільки злочин вважається нетяжким.

Нагадаємо, 28 січня співробітники Національного антикорупційного бюро України викрили Кузьміних на отриманні хабаря. Він сприяв укладенню контрактів із лікарнею в Житомирській області.

2 лютого Кузьміних попросив усунути його з фракції "Слуги народу" тимчасово з можливістю повернення.

3 лютого НАБУ оголосило в розшук народного депутата України.

7 лютого НАБУ затримало нардепа Кузьміних.