Новини та ділова аналітика для проактивних

НАБУ нардепа Кузьміних оголосило в розшук

03 лютого 2022 — 15:19

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило у розшук народного депутата України Сергія Кузьміних, викритого на одержанні 558 тис. грн неправомірної вигоди, повідомляє пресслужба НАБУ.

«Рішення ухвалено через систематичну неявку підозрюваного на виклики правоохоронних органів, відсутність його за місцем проживання, переховування від детективів НАБУ», — зазначають у Бюро.

Нагадаємо, НАБУ викрило народного депутата Сергія Кузьміних під час одержання хабара у 558 тис. грн.

Повідомлялося, що він за сумму пообіцяв сприяти в укладанні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області.

Після чого 31 січня генпрокурор Ірина Венедиктова підписала підозру до народного депутата. У НАБУ та САП заявили, що нардеп Кузьміних ігнорує виклики на допит.

Згодом НАБУ опубліковало оперативне відео зі справи викритого на хабарі нардепа Сергія Кузьміних.

«За інформацією слідства, депутат отримав кошти за сприяння у підписанні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області», — повідомляло НАБУ.

Пізніше народний депутат Сергій Кузьміних, якого підозрюють у отриманні великого хабара, написав заяву про вихід із фракції «Слуга народу» на час розслідування.

Нагадаємо, раніше виключили з партії "Слуга народу" причетного до скандально відомого ДТП народного депутата Олександра Трухіна,