Новини та ділова аналітика для проактивних

Нардеп Кузьміних "знайшовся" і здивований, що перебуває у розшуку

04 лютого 2022 — 12:50

Нардеп Сергій Кузьміних, якого НАБУ оголосило у розшук, заявив, що він не ховається від слідства і дізнався про це з інтернету.

Про це нардеп написав у Facebook, передає Нова Влада.

"Я, Кузьміних Сергій, з подивом дізнався з інтернету про мій розшук, в який мене подало НАБУ. Шановні детективи, я не переховуюся і не маю такого наміру. Дивлячись на інформаційний тиск, офіційно повідомляю про готовність брати участь у всіх процесуальних діях. Вам відома вся інформація, яку надає мій адвокат Криворучко Л. С. кожен день на офіційну єлектронну адресу Національного антикорупційного бюро України", - написав Кузьміних.

За його словами, на цей час ані він, ані його адвокат не отримували повістку, як передбачено законом. 

Кузьміних заявив, що працівникам НАБУ відомі всі контакти – і нардепа, і його адвоката.  

"Всі наші контакти працівникам НАБУ відомі. Повторююсь і наголошую, готові брати повну участь у всіх процесуальних діях і більш за всіх зацікавлений розповісти що відбулось і відстоювати свою позицію в суді", - йдеться у повідомленні.

Адвокатка Лариса Криворучко повідомила, що Кузьміних 31 січня на виклик детектива НАБУ не прибув, бо перебував у лікарні, про що НАБУ письмово проінформовано через канцелярію та за телефоном детектива Глудзура О.М. 

За словами адвокатки, Кузьміних досі перебуває в лікарні, "орієнтовний строк лікування за прогнозами лікарів 10 днів".

Інших викликів із датуванням повісток після дати 31.01.2022 ні нардеп, ні адвокат не отримували, заявила Криворучко.

Адвокат також стверджує: "Всі активні дії НАБУ щодо Клієнта  розпочалися з моменту виявлення  Кузьміних С.В. корупційних схем у онкологічному диспансері в Житомирській області, гучні затримання по ст.208 КПК і документування лікарів працівниками СБУ, з вилученням грошових коштів, інших доказів. Але, як виявилося після затримання, до даного злочину причетні гучні прізвища чиновників. Кузьміних С.В. взяв цю справу  на депутатський контроль. Саме з цього моменту розпочалися погрози і натяки".

Нагадаємо, 28 січня співробітники Національного антикорупційного бюро України викрили Кузьміних на отриманні хабаря. Він сприяв укладенню контрактів із лікарнею в Житомирській області.

2 лютого Кузьміних попросив усунути його з фракції "Слуги народу" тимчасово з можливістю повернення.

3 лютого НАБУ оголосило в розшук народного депутата України.