Новини та ділова аналітика для проактивних

ВАКС заарештував депутата Трубіцина з можливістю застави

11 лютого 2022 — 13:45

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) обрав викритому на хабарництві депутату Київради Владиславу Трубіцину запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2 481 000 гривень.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС, передає Нова Влада.

У четвер, 11 лютого, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2 481 000 гривень. Підозрюваного взято під варту в залі суду.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У разі внесення застави на вказану особу покладаються такі процесуальні обов’язки: не залишати населеного пункту, в якому він проживає без дозволу детектива, прокурора, суду; повідомляти детектива, прокурора, суд про зміну свого місяця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд в Україну, носити електронний засіб контролю.

Строк дії ухвали – по 8 квітня 2022 року.

Нагадаємо, депутата Київської міської ради та ще 5 осіб підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у сумі 1,26 млн грн.