Новини та ділова аналітика для проактивних

УЗ запустила модернізовану електричку з Харкова до Бахмута

18 лютого 2022 — 13:55

АТ "Укрзалізниця" презентувала створення кластера приміських сполучень на сході України із центром у Харкові, що повністю обслуговується модернізованими поїздами – у перший рейс відправили інклюзивний електропоїзд за маршрутом Харків– Бахмут – Харків.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Нова Влада.

Зазначається, що поїзд він проходитиме 19 станцій, серед яких Ізюм, Святогірськ, Лиман, Сіверськ та інші. Поїзд курсуватиме щоденно, крім вівторка, та відправлятиметься з Харкова о 09:22, прибуватиме до Бахмута о 13:57. Назад поїзд відправлятиметься о 14:45, прибуватиме до Харкова о 19:25.

У межах кластера також курсують електропоїзди за маршрутами Костянтинівка – Харків, Харків – Краматорськ та Харків – Слов’янськ.

"Створення кластера приміських сполучень на сході України, зокрема запуск оновленого електропоїзда за маршрутом Харків – Бахмут, – це черговий важливий крок до покращення залізничного сполучення в цьому регіоні", – прокоментував голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін.

У компанії уточнили, що на маршруті курсуватиме електропоїзд, який пройшов модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі. У його складі 10 вагонів, у яких встановлено крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, системи звукового та візуального оповіщення пасажирів. Також поїзд пристосований для перевезення маломобільних верств населення та має місця для розміщення велосипедів.

Нагадаємо, АТ "Укрзалізниця" обладнало 100% кас далекого сполучення терміналами для безготівкового розрахунку.