Новини та ділова аналітика для проактивних

Журналісти дослідили чому у Генпрокуратурі зливають справу про розкрадання 2 млрд грн, у якій фігурує Новинський (ВІДЕО, розслідування)

24 березня 2021 — 12:57
Вадим Новинський (фото з сайту Слово і діло)
Вадим Новинський (фото з сайту Слово і діло)

Найближче оточення президента Володимира Зеленського зливає гучну кримінальну справу про розкрадання державних 2 млрд грн, у якій підозрюваним є народний депутат Вадим Новинський.

До такого висновку прийшли журналісти телеканалу «Прямий» у рамках розслідування проекту «Watchdogs».

Як дослідили журналісти, спочатку у 2014 році майно однієї з найбільших торговельних мереж «Амстор», яке знаходилось у заставі державного «Укрексімбанку», було рейдерським шляхом передане під контроль складного мережива компаній, пов’язаних з Новинським. А в 2020 році це ж майно «з молотка» за чверть від реальної ціни продане людям, які були пов’язані з Укрексімбанком. І знову слід веде до Новинського.

Чому це стало можливо? Чому гучну справу розслідує не НАБУ, а скромний слідчий районного відділку поліції? Яка роль у сліпоті правоохоронців генеральної прокурорки Ірини Венедіктової та співробітника Офісу президента Олег Татарова? Чому мовчить державний «Укрексімбанк», якого фактично пограбували?

Деталі дивіться у сюжеті за посиланням або нижче: