Новини та ділова аналітика для проактивних

Львівські журналісти дослідили статки екс-митника Володимира Полуситка

30 грудня 2019 — 21:17

Журналісти львівського видання ІП «Діло» розповіли про статки екс-митника – Володимира Полуситка, що донедавна обіймав посаду головного державного інспектора митного поста «Городок».

Як з’ясувало видання, за роки служби на митниці пан Полуситок до захмарних багатств доробитись не зумів, принаймні офіційно. У нього – лише квартира у Львові на неповних 50 кв. м (48,6) та старенький автомобіль ГАЗ 66.

Але за даними розслідувачів, пан Володимир користується іще однією квартирою, вже на 70 кв. м (69,5) та двома автомобілями престижної марки. «Ауді А8 , що зареєстрована на сина. Така автівка на ринку вартує від 45 до 80 тисяч доларів залежно від комплектації. А ще – Ауді Ку7, що зареєстрована на фірму екс-дружини. Таке авто зараз оцінюють від 35-ти до 55-ти тисяч вічнозелених. Ще наші джерела стверджують, що бачили пана Полуситка за кермом автомобіля Tesla. До слова, Tesla наприкінці цього року придбала та ж таки Ольга Полуситок, екс-дружина Володимира Полуситка. Принаймні, офіційно екс-дружина. Тесла Модел Ес таких років вартує в середньому від 35-ти до 55-ти тисяч американських доларів», – повідомляється в публікації ІП «Діло».

Журналісти додають, що у власності Ольги Полуситок – квартира на вулиці Коперника, одразу навпроти палацу Потоцьких, площею майже 138 кв. м, які сьогодні вартують 7 млн грн. «Є ще одна квартира, на вулиці Кримській, також у Львові. Тут якихось 82 квадратні метри. А сусідня квартира, на 90 квадратів, належить Юрію Полуситку, синові Володимира та Ольги. І ще у нього є квартира в центрі Львова, на вул. Зелена 6, перший поверх. Головне, йому належить будинок на 498 квадратних метрів. Теж у Львові, на вулиці Сеньковича. …майже 500 квадратів. Ну і чимала земельна ділянка», – такі дані наводить видання про їх статки.

4-5-1024x683.jpg

У публікації стверджується, що частки Ольги Полуситок у різних компаніях складають 23 млн. грн.

5-2-1024x578.png