Новини та ділова аналітика для проактивних

NASA анонсувало нові місії на Венеру

26 січня 2022 — 09:30

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA готує місії, які дозволять вижити при екстремальних температурах і атмосферному тиску Венери, повідомляє сайт NASA.

Як зазначається, Венера приховує величезну кількість інформації, яка може допомогти більше дізнатися про Землю та планети навіть за межами Сонячної системи.

«Лабораторія реактивного руху NASA розробляє концепції місій, щоб вижити при екстремальних температурах і атмосферному тиску планети», - йдеться у повідомленні.

«Венера - найближча планетарна сусідка Землі. Дві нові місії програми "Діскавері" з вивчення нашого сусіда спрямовані на те, щоб зрозуміти, як Венера перетворилася на пекельний світ, маючи так багато характеристик, схожих на наші. Вона, можливо, була першим придатним до життя світом в Сонячній системі з океаном та кліматом, що нагадують земні умови», - наголосили в NASA.

Лабораторія реактивного руху NASA розробляє концепції місій, аби вижити при екстремальних температурах й тиску планети.

Як раніше повідомлялось, NASA запланувало у 2028–2030 роках дві місії на Венеру, вони стануть першими для Сполучених Штатів після більш ніж 30-річної перерви.