Новини та ділова аналітика для проактивних

Прилуцький суд оголосив про самовідвід судді Ільченка під час розгляду справи Олега Авер'янова про викрадення Porche Cayenne

11 марта 2020 — 12:21
Олег Авер'янов (зліва) у суді
Олег Авер'янов (зліва) у суді

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області оголосив відвід судді Ільченко по справі обвинувачення в крадіжці Porche Cayenne депутатом Чернігівської обласної ради Олегом Авер'яновим у його екс-дружини Євгенії Авер'янової.

Про це стало відомо під час підготовчого засідання 11 березня 2020 року, передає кореспондент Нова Влада.

Зокрема, про самовідвід заявив суддя Олександр Ільченко, а потерпіла Євгенія Авер'янова через недовіру до судді Павлова передала клопотання про його відвід.

Відео даного судового засідання можна переглянути тут.

«Суддя Павлов у листопаді 2019 року уже досліджував матеріали справи про викрадення авто в ході розгляду цивільної справи про розподіл майна між подружжям Авер'янових після розлучення. Тоді в ході засідання він висловив думку, що в період викрадення авто Євгенія та Олег Авер'янові перебували у довірливих стосунках. Хоча це не відповідає дійсності», – заявила адвокат потерпілої.

Втім, суд відмовив потерпілій у задоволенні клопотання, і залишив суддю Павлова у судовому процесі.

Разом з тим, участь судді Володимира Павлова у даному судовому процесі у подальшому може стати причиною скасування судового рішення судом апеляційної інстанції, вважає адвокат.

Відео проголошення рішення про відвід суддів можна переглянути тут.

Після проведення автоматичного розподілу суддів, головуюча суддя оголосила новий склад суду: Анатолій Коваленко, Анна Коротка, Володимир Павлов.

Нагадаємо, 11 липня 2018 року суддя Коваленко заявив про самовідвід від розгляду цивільної справи за участі Олега Авер'янова, оскільки підтримує з ним дружні відносини.

1_3.jpg

2_6.jpg

Копія ухвали Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області за підписом судді Анатолія Коваленко 11 липня 2018 року

Нагадаємо, 19 листопада 2019 року Святошинська прокуратура оголосила підозру депутату Чернігівської обласної ради Олегу Авер’янову по ч.1 ст. 358 (підроблення офіційного документу), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) та ч. 3 ст. 289 ККУ (незаконне заволодіння транспортним засобом).

У грудні 2019 року матеріали справи та обвинувальний акт були передані до Святошинського районного суду міста Києва. Після цього Верховний Суд України вирішив, що справа має розглядатися у Прилуцькому міськрайонному суді Чернігівської області.

Антигерои Украины