Новини та ділова аналітика для проактивних

Судді Чернігівського апеляційного суду за 15 хв обговорили, ухвалили та написали рішення у справі поділу майна на користь Олега Авер’янова (ВІДЕО)

15 лютого 2021 — 14:30

Колегія суддів Чернігівського апеляційного суду у складі Олена Онищенко, Анжела Скрипка та Ірина Боброва винесла постанову на користь екс-депутата Чернігівської області Олега Авер’янова у судовій справі про поділ майна з екс-дружиною Євгенією Авер’яновою, витративши всього п’ятнадцять хвилин на обговорення, ухвалення та написання рішення у нарадчій кімнаті.

Про це стало відомо в ході судового засідання у Чернігівському апеляційному суді 15 лютого 2020 року, передає кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути ТУТ.

Євгенія та Олег Авер’янови судяться за спільне майно уже п'ять років. У екс-подружжя є двоє спільних дітей. Предметом спору є нерухомість та доходи від діяльності компаній, які їм належали, загальною сумою, за оцінкою Євгенії Авер’янової, на близько 15 мільйонів гривень.

Судова справа складається аж із 17 томів матеріалів об’ємом понад 3000 сторінок. Колегія суддів досліджувала матеріали на даному судовому засіданні одну годину. Після чого відправилась до нарадчої кімнати і через 15 хвилин вийшла звідти із готовим текстом рішення.

Своєю ухвалою Онищенко, Скрипка та Боброва лише частково задовільнили позов Євгенії Авер’янової. Вони зобов’язали Олега Авер’янова виплатити екс-дружині близько 550 тисяч гривень. А нерухомість та інші доходи залишили у власності Олега Авер’янова та пов’язаних з ним компаній.

Відео зачитування вступної та резолютивної частини рішення можна переглянути ТУТ.

Олег Авер’янов проігнорував надіслане питання Нова Влада стосовно того, чи давав він хабаря суддям Чернігівського суду за дане рішення.

Як стверджує Євгенія Авер’янова, за кілька місяців до розлучення Олег Авер’янов потайки від неї розпродав майно на суму близько 2,5 мільйони гривень. А потім, за її словами, стверджуючи, що ці кошти були витрачені на родину, Олег Авер’янов не надав суду жодних доказів на підтвердження цього.

Нагадаємо, Євгенія Авер’янова чотири рази заявляла клопотання про відвід даної колегії суддів Онищенко, Скринки та Бобрової, заявляючи про недовіру до цього складу суду. Втім, жодне клопотання не було задоволене.

Олег Авер'янов намагається не допустити публічного висвітлення судового процесу за його участі. Він неодноразово подавав клопотання про розгляд таких справ у закритому режимі, хоча законних підстав для цього не існує.