Новини та ділова аналітика для проактивних

Прокурори без подання підстав не прийшли у суд, що розглядає справу по обвинуваченню екс-депутата Олега Авер’янова у крадіжці авто (ВІДЕО)

16 грудня 2020 — 13:43

Прокурори без подання підстав не з’явились на судове засідання, на якому розглядалась справа по обвинуваченню екс-депутата Чернігівської облради Олега Авер’янова у крадіжці авто. Про це стало відомо в ході судового засідання Чернігівського районного суду 16 грудня, повідомляє кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути тут.

Нагадаємо, Олега Авер’янова обвинувачують у низці кримінальних злочинів: крадіжку авто Porche Cayenne та за підробку документів (ч. 5 ст. 27, ч.1 ст. 358, ч.4 ст. 358, ч.3 ст. 289 ККУ). Якщо суд винесе обвинувальний вирок, то екс-голові виконкому Радикальної партії Олега Ляшка Авер’янову загрожує від 7 до 12-ти років за гратами з конфіскацією майна.

Розгляд справи відбувається за участі колегії із трьох суддів: головуючого Владислава Кухти, а також Вікторії Олещенко та Світлани Майбороди.

16 грудня судді мали заслухати покази 15-ти свідків по справі. Серед них: Сергій Караулов – водій Олега Авер’янова, який, згідно з матеріалами справи, за його вказівкою начебто забрав авто із автостоянки та передав Олегу Авер’янову.

Напередодні, ввечері 15 грудня прокуратура підтвердила, що прокурор буде приймати участь у судовому засіданні. Тому усі свідки, потерпіла та обвинувачений із захисниками прибули до суду.

Але на початку засідання стало відомо, що о 9:15 ранку в день засідання заступник прокурора Київської місцевої прокуратури №8 Сергій Дем’янець надіслав до суду електронного листа, в якому просить перенести засідання.

«Прокурор, який мав бути присутній на судовому засіданні, захворів. Інші прокурори задіяні в цей день в інших судових процесах», – пояснив Сергій Дем’янець суду, але не надав жодних доказів незадовільного стану здоров’я свого підлеглого.

Позаяк за законом розгляд кримінальних проваджень не можна проводити без прокурора, судді оголосили перерву у судовому засіданні до 10:00 ранку 12 лютого 2021 року.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах.