Новини та ділова аналітика для проактивних

Голова виконкому РПЛ та депутат Чернігівської облради Олег Авер’янов програв суд за позовом до журналістів Нова Влада

20 жовтня 2020 — 16:48
Олег Авер'янов (зліва)
Олег Авер'янов (зліва)

Дарницький районний суд міста Києва, 19 жовтня 2020 року, повністю відмовив у задоволенні позову до журналістів Нова Влада від Олега Аверянова – депутата та кандидата у депутати Чернігівської облради, голови виконкому Радикальної партії Ляшка.

Про це, по результатам розгляду справи після судового засідання, повідомила секретар судді Людмили Комаревцевої, яка розглядала справу. В суді також повідомили, що сам документ буде згодом (в терміни відведені законодавством) наданий сторонам процесу. Після його отримання Нова Влада опублікує резолютивну частину рішення.

Олег Авер’янов намагався довести у суді, що Нова Влада опублікувала недостовірну інформацію щодо низки судових справ, у яких депутат є фігурантом та які висвітлювала редакція. Зокрема, він прохав суд визнати недостовірною, спростувати та видалити наступні наші публікації (детальніше інформація за вшитими лінками):

- новинуДепутат Чернігівської облради Авер'янов вигадав схему, як відібрати у екс-дружини збудований у шлюбі будинок – судова справа

- новинуНАБУ виявило недостовірні дані у декларації Олега Авер'янова - голови виконкому Радикальної партії Олега Ляшка

- новинуГолова виконкому РПЛ Олег Авер'янов переписав майно на підконтрольні фірми, щоб не ділитися із екс-дружиною, – матеріали суду

- новинуКиївський апеляційний суд вирішив стягнути із депутата Авер'янова мільйонні борги аліментів на дітей

Судові справи, інформацію з яких транслювала Нова Влада, стосувались майнових та інших суперечок з колишньою дружиною депутата Євгенією Аверяновою. Журналісти Нова Влада у своїх публікаціях опирались виключно на інформацію та документи, оприлюднені у ході публічних судових процесів. Публічність та зміст цієї інформації вочевидь (і традиційно для українського політикуму) не сподобалась представнику народу у облраді, оскільки не є відшліфованими та відфільтрованими повідомленнями піар-служб з прес-релізів.

На думку редакції, даний позов є намаганням депутата Олега Авер’янова тиснути на ЗМІ. Цікаво, що під час судового засідання адвокатка, яка представляла його інтереси, вказувала на те, що Нова Влада пише про Олега Авер’янова у не вигідному світлі, відображає інформацію не у тій формі, яка може подобатись позивачу. Вона також намагалась довести, що журналісти не мають права висвітлювати вказані в наших публікаціях судові справи з Авер’яновим.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах. Також Олег Авер’янов не визнає себе винним у справі за крадіжку елітного авто та підробку документів.