Новини та ділова аналітика для проактивних

Олег Авер’янов ймовірно ховає Porche Cayenne, у викрадені якого у екс-дружини підозрюють екс-депутата – свідчення у суді (ВІДЕО)

12 лютого 2021 — 17:47

Екс-депутат Чернігівської облради Олег Авер’янов ймовірно ховає Porche Cayenne, у викрадені якого у екс-дружини Євгенії Авер’янової його підозрюють в рамках відповідного кримінального провадження. Про це можна зробити висновок з заяв Сергія Москалюка, свідка у судовій справі №1-кп/748/184/20, передає кореспондент Нова Влада.

Судове засідання в Чернігівському районному суді Чернігівської оласті відбулось 12 лютого 2021 року. Відео даного судового засідання знаходиться тут.

Нагадаємо, Олег Авер’янов підозрюється у підробці документів та викраденні автомобіля Porche Cayenne, який належав його екс-дружині Євгенії Авер’яновій. Якщо його вину доведуть, Аверянов може опинитися за гратами на термін від 8 до 12 років.

«Я придбав цей автомобіль в 2015 році на авторинку, щоб вигідно його перепродати. Мені сподобалася ціна – близько 1,4 млн. грн., – розповів Сергій Москалюк. – Я пробував продати його на авторинку і в автосалоні, але автомобіль виявився проблемним. Мене почали викликати на допит правоохоронці. І щоб позбутися автомобіля, Олег Авер’янов віддав мені гроші, а я повернув йому автомобіль, техпаспорт та ключі».

З’ясувалося, що саме Сергій Москалюк зараз є фактичним власником автомобіля – на нього оформлений технічний паспорт.

За словами свідка, Олег Авер’янов віддав йому лише один комплект ключів від авто та технічний паспорт, виготовлений в той же день, коли відбулася угода купівлі-продажу.

«Де зараз знаходиться машина, я не знаю. Повернувши свої гроші, я виписав генеральну довіреність на авто на водія Олега Авер’янова – Сергія Караулова. Після цього автомобіль я жодного разу не бачив», – заявив Москалюк.