Новини та ділова аналітика для проактивних

Кандидат в депутати Чернігівської облради Авер’янов не визнає себе винним у справі про крадіжку елітного авто та підробку документів (ВІДЕО)

08 жовтня 2020 — 09:00

Кандидат в депутати Чернігівської облради Олег Авер’янов не визнає себе винним у справі за крадіжку елітного авто та підробку документів.

Про це він заявив в ході судового засідання Чернігівського районного суду Чернігівської області 7 жовтня 2020 року, повідомляє кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути тут.

Нагадаємо, Олега Авер’янова обвинувачують у низці кримінальних злочинів: за крадіжку авто Porche Cayenne та за підробку документів (ч. 5 ст. 27, ч.1 ст. 358, ч.4 ст. 358, ч.3 ст. 289 ККУ). Якщо суд винесе обвинувальний вирок, голові виконкому Радикальної партії Олега Ляшка Авер’янову загрожує від 7 до 12-ти років за гратами з конфіскацією майна.

Розгляд справи відбувається за участі колегії із трьох суддів: головуючого Владислава Кухти, а також Вікторії Олещенко та Світлани Майбороди.

«Я свою вину не визнаю», – заявив обвинувачений Авер’янов, та зазначив, що готовий свідчити у суді.

Розгляд справи по суті почнеться із допиту потерпілої Євгенії Авер’янової. Після цього допитають свідків, дослідять докази, а потім – нададуть слово обвинуваченому.

На наступні судові засідання до суду будуть запрошені 15 свідків, серед яких: працівники МРЕВ, які займалися переоформленням авто ймовірно за підробними документами, а також Сергій Караулов – водій Олега Авер’янова, який, згідно з матеріалами справи, за його вказівкою начебто забрав авто із автостоянки та передав Олегу Авер’янову.

Щоб усі сторони підготувалися до допиту, суд оголосив перерву до 10:00 16 грудня.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах.

Зараз Олег Авер'янов балотується на місцевих виборах до Чернігівської обласної ради за списками Радикальної партії Олега Ляшка. Його ексдружина Євгенія Авер'янова, яка є потерпілою у справі про викрадення авто, також балотується до Чернігівської облради за списками партії «Наш край».