Новини та ділова аналітика для проактивних

Голова виконкому РПЛ Олег Авер'янов проти присутності журналістів на судових справах, де він фігурує (ВІДЕО)

07 вересня 2020 — 16:56
Олег Авер'янов (фото kp.ua)
Олег Авер'янов (фото kp.ua)

Голова виконкому Радикальної партії Олега Ляшка Олег Авер'янов категорично проти того, щоб журналісти висвітлювали судові процеси, де він є стороною по справі. Про це в ході судового засідання в в Чернігівському апеляційному суді заявила адвокат Олега Авер'янова Наталія Неупокоєва, передає кореспондент Нова Влада.

Відео даного судового засідання можна переглянути ТУТ.

У даній судовій справі Євгенія Авер'янова просить суд, щоб її колишній чоловік Олег Авер’янов повернув кошти за продане в ході розлучення спільне майно (автомобіль Mersedes Benz, будинок у Київській області, земельні ділянки, корпоративні права) та приватний будинок у місті Прилуки, який він ймовірно оформив на підконтрольні йому компанії.

При цьому, як слідує з даного судового засідання, депутат Чернігівської облради Авер'янов намагається обмежити доступ громадськості до деталей цієї скандальної справи.

«В даній судовій справі ми слухаємо справу про поділ майна подружжя. Мій клієнт не надавав дозволу на розголошення будь-яких відомостей. Відомості розголошуються, розходяться документи по журналістам. Я наполягаю, щоб справа слухалася в закритому режимі. Мій клієнт не давав дозвіл, щоб будь-яка інформація щодо нього розголошувалася», – сказала Неупокоєва.

Натомість, адвокат Євгенії Авер’янової Ольга Додух підкреслила, що дана цивільна справа є справою загального провадження, і не передбачає закритий розгляд без участі вільних слухачів та журналістів.

«Олег В’ячеславович є публічною особою, і до нього тому є суспільний інтерес не тільки до його суспільної та політичної діяльності, а й як до приватної особи,  депутата Чернігівської облради», – сказала Ольга Додух.

Заслухавши обидві сторони, судді Анжела Скрипка, Олена Онищенко та Ірина Боброва вирішили відмовити у задоволенні клопотання адвоката Олега Авер'янова, і залишили розгляд судової справи у відкритому форматі – із доступом ЗМІ та громадськості.

При цьому, суд не захотів оголошувати відвід суддям Скрипці та Онищенко за клопотанням Євгенії Авер'янової.

Судді оголосили перерву у судовому засіданні до 9 жовтня 9:00 ранку.

Нагадаємо, зараз Олег Авер'янов балотується на місцевих виборах до Чернігівської обласної ради за списком Радикальної партії Олега Ляшка. Євгенія Авер'янова також балотується до Чернігівської облради від партії «Наш край».

Нова Влада писала, що у Чернігівському районному суді Чернігівської області розглядається кримінальна справа, по якій Олега Авер'янова звинувачують у викрадені автомобіля та підробці документів. Даний судовий процес також є відкритим для громадськості. Олег Авер’янов кілька разів не приходив на судові засідання, його адвокат пояснював це наявністю пандемії COVID-19.