Новини та ділова аналітика для проактивних

Екс-депутат Олег Авер'янов хоче порушити кримінальну справу проти журналістів через висвітлення судового процесу за його участі (ВІДЕО)

25 января 2021 — 17:16
Олег Авер'янов
Олег Авер'янов

Олег Авер'янов, екс-депутат Чернігівської облради, хоче, щоб правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження за фактом висвітлення у ЗМІ цивільного судового процесу за його участі.

Про це стало відомо під час судового засідання в Чернігівському апеляційному суді 25 січня 2020 року, передає кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути ТУТ.

Дану судову справу розглядає колегія із трьох суддів: Анжела Скрипка, Олена Онищенко та Ірина Боброва.

Також Олег Авер'янов попросив суд розглядати його цивільну справу про поділ майна у закритому режимі – це б дозволило йому в законний спосіб обмежити доступ журналістів до судових засідань.

Суддя Анжела Скрипка запитала адвоката Олега Авер'янова Наталію Неупокоєву, яким чином публікації в ЗМІ можуть вплинути на рішення суддів у цій справі.

За словами Неупокоєвої, інформація в медіа – це тиск на суд, який може призвести до неправосудного рішення.

neupok.jpeg

Наталія Неупокоєва, фото із особистої сторінки у Фейсбук. І звідки ці журналісти на мою голову взялися?

Порадившись на місці, колегія суддів відмовилася задовольняти дане клопотання, посилаючись на те, що в Україні є свобода слова.

Нагадаємо, це вже не вперше Олег Авер'янов просить суд проводити розгляд його справ у закритому режимі. Дана колегія суддів Чернігівського апеляційного суду відмовляла у задоволенні цього клопотання, посилаючись на відсутність законних підстав такої вимоги.

Антигерои Украины