Новини та ділова аналітика для проактивних

Чернігівський суд не застосував примусовий привід до голови виконкому РПЛ Авер’янова у справі про викрадення Porche Cayenne (ВІДЕО)

21 липня 2020 — 19:08

Судді Чернігівського районного суду Чернігівської області не застосували примусовий привід до голови виконкому РПЛ Олега Авер’янова, який не з’явився на чергове судове засідання у справі про викрадення Porche Cayenne у його екс-дружини Євгенії Авер’янової. Про це Нова Влада стало відомо під час судового розгляду.

Відео із даного судового засідання можна переглянути ТУТ.

На дане підготовче судове засідання 20 липня 2020 року обвинувачений Олег Авер’янов не з’явився. Не прибув і його адвокат. Натомість в день засідання суд отримав письмове клопотання від адвоката Олега Авер’янова про перенесення розгляду справи судом на іншу дату «у зв’язку з пандемією COVID-19».

Судді це клопотання задовільнили, і призначили наступне судове засідання на 8:00 ранку на 8 вересня 2020 року.

Прокурор Яніна Паламарчук передала суддям рапорти про те, що співробітники поліції не вручили Олегу Авер’янову повістки про виклик у суд, бо за місцем проживання його не було.

«Олег Авер’янов не забирає поштові повідомлення про виклик до суду. Його не можуть знайти судові пристави за місцем проживання. Він не приходить на судові засідання, посилаючись на пандемію коронавірусу, але це не заважає йому ходити на засідання Чернігівської облради. Він просто знущається над нами і проявляє неповагу до суду! Давайте тоді говорити про примусовий привід», – заявила Євгенія Авер’янова.

За її словами, це вже друге судове засідання по даній справі, на якому не було Авер’янова.

«Розгляд справи можливий лише за участі обвинуваченого. Тому, звичайно, слід відкластися», - зазначила прокурор Паламарчук.

Як завила адвокат Євгенії Авер’янової Ольга Додух, «захисник Олега Авер’янова минулого разу так само обіцяв, що обвинувачений з’явиться на наступному судовому засіданні. Обвинувачений знав про дату наступного засідання. Авер’янов має кількох адвокатів, і на сьогоднішньому судовому засіданні міг бути присутній будь-хто із адвокатів». Вона підкреслила, що це схоже на саботування проведення судових засідань, що є, по суті, затягуванням розгляду судової справи.

«Я не маю доказів того, що обвинувачений був належним чином повідомлений про час та місце судового засідання», – заявив головуючий суддя.

«Якщо і на наступне засідання Авер’янов знову не з’явиться, ви знову перенесете засідання? Його треба подати у розшук, бо його немає за місцем проживання», – запитала Авер’янова.

«Будемо вживати заходи для належного повідомлення обвинуваченого. Привід примусовий ми не можемо застосувати, бо Олег Авер’янов був не належним чином повідомлений про дату та місце засідання», – відповів суддя.