Новини та ділова аналітика для проактивних

Теща депутата Чернігівської облради Олега Авер'янова не хоче підтримувати його у суді за поділ майна із колишньою дружиною (ВІДЕО)

12 ноября 2020 — 17:45

Теща голови виконкому РПЛ та депутата Чернігівської облради Олега Авер'яноваОльга Саверська – не хоче підтримувати його у Чернігівському апеляційному суді за поділ майна із колишньою дружиною Євгенією Авер'яновою.

Про це стало відомо в ході судового засідання 12 листопада 2020 року у Чернігівському апеляційному суді, передає Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна подивитись ТУТ.

Ольга Саверська офіційно є третьою стороною у судовій справі про поділ майна між колишнім подружжям Олегом та Євгенією Авер'яновими, про яку раніше вже писала Нова Влада. Але вона жодного разу не з'явилася на судових засіданнях.

За словами Євгенії Авер'янової, її мати Ольга Саверська не хоче ставати ні на чию сторону у спорі.

«Спочатку Ольга Саверська переписала землю під побудованим у нашому шлюбі будинком у Прилуках на компанії, підконтрольні Олегу Авер'янову. Тобто, тоді вона підтримувала мого екс-чоловіка. А зараз вона не хоче брати на себе відповідальність за наслідки цього вчинку, бо розуміє, що Олег Авер'янов вчинив несправедливо у відношенні до мене та двох наших спільних з ним дітей», – уточнила у коментарі Нова Влада Євгенія Авер'янова.

Нагадаємо, як стало відомо під час попередніх судових засідань, під час шлюбу Євгенія та Олег Авер'янови побудували будинок площею близько 800 кв. м, де планували жити разом із двома неповнолітніми доньками. Будівництво велося за рахунок доходу подружжя від ведення бізнесу. Будинок досі не введений в експлуатацію. Земельна ділянка на момент будівництва належала Ользі Саверській. Але за місяць до розірвання шлюбу між Євгенією та Олегом Авер'яновими Ольга Саверська переписала землю на компанії, підконтрольні своєму зятю – Олегу Авер'янову.

Зараз Олег Авер'янов намагається у суді довести, що його колишня дружина не має право претендувати на половину будинку. Його головний аргумент – будинок будувався на землі, яка не належала подружжю.

При цьому, у матеріалах судової справи є документи, які говорять про те, що доходів Саверської не вистачило б на будівництво цього будинку. Ба більше, Саверська знаходиться на утриманні родини.

Суддя Прилуцького міськрайонного суду Володимир Павлов пішов на зустріч позовним вимогам Олега Авер'янова. Тому Євгенія Авер'янова звернулася в апеляційну інстанцію.

Зараз судову справу розглядають три судді Чернігівського апеляційного суду: А. Скрипка, О. Оніщенко, І. Боброва.

Євгенія Авер'янова чотири рази подавала клопотання про відвід складу Чернігівського апеляційного суду, бо відбулося порушення процедури призначення складу суду. Але жодного разу ці клопотання не були задоволені.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах.

Також Олег Авер’янов не визнає себе винним у іншій справі за крадіжку елітного авто та підробку документів.

Антигерои Украины