Новини та ділова аналітика для проактивних

Судді Чернігівського апеляційного суду Скрипка, Онищенко та Боброва стають на бік депутата Чернігівської облради Авер’янова (ВІДЕО)

09 октября 2020 — 17:52

Судді Чернігівського апеляційного суду Анжела Скрипка, Олена Онищенко та Ірина Боброва стають на бік депутата Чернігівської облради Олега Авер’янова вже в ході судового розгляду.

Такі висновки можна зробити з огляду на поведінку суддів в ході судового процесу, передає кореспондент Нова Влада із зали суду 9 жовтня.

Відео даного судового засідання можна переглянути тут, тут і тут.

У даній судовій справі Євгенія Авер'янова просить суд, щоб її колишній чоловік Олег Авер’янов повернув кошти за продане в ході розлучення спільне майно (автомобіль Mersedes Benz, будинок у Київській області, земельні ділянки, корпоративні права, позичені іншим особам кошти) та приватний будинок у місті Прилуки, який він ймовірно оформив на підконтрольні йому компанії.

Євгенія Авер’янова тричі заявляла про відвід колегії суддів Чернігівського апеляційного суду за участі суддів Скрипки, Онищенко та Бобрової, але кожного разу суд відмовляв у задоволенні цих клопотань.

«Було порушено порядок автоматизованого розподілу справи, і це є прямою підставою для відводу судді. Проте судді не прийняли ці аргументи. Ми вважаємо, що це є ризиком для скасування майбутнього рішення з формальних підстав», – зазначила адвокат Євгенії Авер’янової Ольга Додух.

Так само колегія суддів відмовила Євгенії Авер’яновій, яка заявила клопотання про залучення третьою стороною нових власників земельної ділянки, де розташований будинок, яку за її свідченнями, потайки продав Олег Авер’янов.

«Після ухвалення рішення судом першої інстанції, і коли вже були відкриті апеляційні провадження, попередній власник земельної ділянки у місті Прилуки ТОВ «ІК А-груп» продав цю землю іншій юридичній особі. Бенефіціарним власником компанії-продавця і компанії-покупця цих земельних ділянок є Олег Авер’янов. Фактично, це може призвести до ускладнення виконання подальших судових рішень або ініціювання низки нових судових процесів», – пояснила Ольга Додух.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах.

Також Олег Авер’янов не визнає себе винним у іншій справі за крадіжку елітного авто та підробку документів.

Нагадаємо, зараз Олег Авер'янов балотується на місцевих виборах до Чернігівської обласної ради за списками Радикальної партії Олега Ляшка. Його ексдружина Євгенія Авер'янова, яка є потерпілою у справі про викрадення авто, також балотується до Чернігівської облради за списками партії «Наш край».

Антигерои Украины