Новини та ділова аналітика для проактивних

Кандидата в депутати Чернігівської облради Авер’янова напередодні місцевих виборів будуть судити у справі про крадіжку авто (ВІДЕО)

30 сентября 2020 — 10:42

Кандидата в депутати до Чернігівської облради від Радикальної партії Олега Ляшка Олега Авер’янова напередодні місцевих виборів будуть судити у справі про крадіжку авто.

Про це із зали судових засідань Чернігівського районного суду Чернігівської області повідомляє кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути тут, тут і тут.

Олега Авер’янова обвинувачують у низці кримінальних злочинів: крадіжку авто Porche Cayenne та за підробку документів (ч. 5 ст. 27, ч.1 ст. 358, ч.4 ст. 358, ч.3 ст. 289 ККУ). Якщо суд винесе обвинувальний вирок, голові виконкому Радикальної партії Олега Ляшка Авер’янову загрожує від 7 до 12 років за гратами з конфіскацією майна.

Розгляд справи відбувається за участі колегії із трьох суддів: головуючого Владислава Кухти, а також Вікторії Олещенко та Світлани Майбороди.

На попередні судові засідання обвинувачений регулярно не приходив, посилаючись на причини, пов’язані із пандемією COVID-19. Але доказів своєї можливої хвороби суду не надав. Тому суд задовольнив клопотання прокурора Ткаченко про примусовий привід обвинуваченого на наступне засідання у супроводі поліції.

Олег Авер’янов попросив поліцейських не супроводжувати його у судове засідання, пообіцявши, що з'явиться і без приводу.

За словами прокурора Євгенії Паламарчук, під час першого засідання по суті будуть досліджуватися матеріали справи – зокрема, документи, які, за даними слідства, були підроблені.

Під час вказаного судового засідання прокурор попросила застосувати до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання строком на 60 днів з вимогою з'явитися до суду за першою вимогою. Також вона заявила клопотання про те, щоб Олег Авер’янов здав свої паспорти на тимчасове зберігання, щоб він не втік за кордон.

«Ми заперечуємо проти вилучення паспортів. Бо відповідно до роботи і посади, на якій він працює, виборчих відносин, то йому треба відлучатися між засіданнями. Є нагальна потреба виїжджати з України і повертатись», – зазначив адвокат Авер’янова В’ячеслав Дереча.

«Я є керівником великого підприємства. І в мене є необхідність виїжджати за кордон в рамках моїх службових обов’язків», – додав Олег Авер’янов.

Заслухавши усі сторони, суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора та призначив розгляд справи по суті на 15:00 7 жовтня 2020 року.

Як писала Нова Влада, Олег Авер'янов офіційно заявив проти присутності журналістів на судових засіданнях, де він є фігурантом у справах.

Зараз Олег Авер'янов балотується на місцевих виборах до Чернігівської обласної ради за списками Радикальної партії Олега Ляшка. Його екс-дружина Євгенія Авер'янова, яка є потерпілою у справі про викрадення авто, також балотується до Чернігівської облради за списками партії «Наш край».

Антигерои Украины