Новини та ділова аналітика для проактивних

«Конченая!.. Да я спалю ее нах**!.. Я не сяду в тюрьму!!!», – Олег Авер'янов подзвонив дружині (матеріали судової справи про крадіжку Porshe)

13 сентября 2021 — 19:04

Голова Федерації роботодавців Чернігівщини Олег Авер'янов під час телефонної розмови погрожував спалити Porshe Cayenne, у викраденні якого у екс-дружини Євгенії Авер’янової він підозрюється. Зокрема такий висновок можна зробити з наданих суду розшифровок аудіозаписів розмов між екс-подружжям.

Про це стало відомо з матеріалів справи у ході судового засідання в Чернігівському районному суді Чернігівської області 13 вересня 2021 року, передає кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути тут, тут, тут.

У матеріалах справи йдеться про те, що 23 лютого 2015 року було виписано довідку-рахунок про начебто продаж автомобіля Porche Cayenne від Євгенії Авер'янової її чоловікові Олегу Авер'янову у місті Київ. Але, згідно даних базових станцій мобільних операторів, мобільний телефон Олега Авер'янова перебував у Чернігівський області – в смт. Варва і смт. Ладан Прилуцького району. А телефон Євгенії Авер'янової в цей час знаходився в іншому кінці міста Києва від торгуючої організації, де були виписані документи про продаж.

«Це означає, що документи виписувалися без участі продавця (Євгенії Авер'янової) та покупця (Олега Авер'янова). Тобто, підписи в договорі про купівлю-продаж є підробкою», – пояснила Нова Влада адвокат Євгенії Авер'янової Ольга Додух.

Також у матеріалах справи зазначено, що 25 лютого 2015 року Олег Авер'янов реєстрував авто на себе, але в момент оформлення знаходився за 15 км від МРЕВ – попри те, що по закону, по інформації адвоката, такі процедури відбуваються за особистої присутності заявника.

Також Олег Авер'янов вказав у поясненнях, що начебто загубив техпаспорт на авто, оформлений на Євгенію Авер'янову, і попросив МРЕВ видати новий техпаспорт уже на своє ім'я. Мовляв, він після скандалу з дружиною вирішив розлучитися, і подружжя разом вирішило, що автомобіль залишається йому, а квартира – дружині.

Євгенія Авер'янова заперечує про існування таких домовленостей і в якості доказів надала суду аудіозаписи розмов у день крадіжки авто. На цих аудіозаписах Олег Авер'янов каже, що уникне кримінальної відповідальності, лається на дружину нецензурною лайкою та апелює до того, що в нього є влада і гроші, а тому посадити його за грати не вийде.

Адвокат Олега Авер'янова В’ячеслав Дереча від коментарів у суді утримався.

Нагадаємо, як писала Нова Влада, Олега Авер’янова обвинувачують у низці кримінальних злочинів: крадіжку авто Porche Cayenne та за підробку документів (ч. 5 ст. 27, ч.1 ст. 358, ч.4 ст. 358, ч.3 ст. 289 ККУ). Якщо суд винесе обвинувальний вирок, то йому загрожує від 7 до 12-ти років за гратами з конфіскацією майна.

Розгляд справи відбувається за участі колегії із трьох суддів: головуючого Владислава Кухти, а також Вікторії Олещенко та Світлани Майбороди.

Антигерои Украины