Новини та ділова аналітика для проактивних

Київський апеляційний суд вирішив стягнути із депутата Авер'янова мільйонні борги аліментів на дітей

21 января 2020 — 13:40

Київський апеляційний суд виніс рішення про задоволення позову Євгенії Авер'янової проти її колишнього чоловіка, депутата Чернігівської обласної ради Олега Авер'янова, стосовно примусового стягнення з нього мільйонної заборгованості у вигляді аліментів на двох спільних дітей. Про це із зали суду повідомляє кореспондент Нова Влада.

Відео із даного судового засідання можна переглянути ТУТ.

У ході судового засідання стало відомо, що Олег Авер'янов добровільно платить аліменти на утримання двох неповнолітніх дітей, розмір яких вказаний у мировій угоді між колишнім подружжям.

В даній мировій угоді було прописано додаткове зобов’язання Олега Авер'янова щодо сплати аліментів у розмірі частки від доходу.

Три роки поспіль депутат декларував доходи на рівні 150-300 тисяч гривень рік. А коли суд першої інстанції зупинив стягнення аліментів через наявність мирової угоди, Аверянов показав доходи за місяць у розмірі 4,8 млн. грн.

Разом з тим, він не виплатив грошову суму на дітей із своїх нових надходжень. Тому Євгенія Авер'янова звернулася до Київського апеляційного суду, щоб стягнути ці кошти із боржника.

Розглянувши даний позов, Київський апеляційний суд відмінив рішення, яким було зупинено нарахування аліментів. Відповідно, на всі доходи боржника будуть нараховуватися аліменти на утримання його дітей.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року НАЗК в ході перевірки виявила недостовірні відомості щодо нерухомості депутата обласної ради Олега Авер'янова. В матеріалах справи є інформація про те, що протягом 2015-2018 років різні фізичні особи поповнювали рахунки Олега Авер'янова на загальну суму близько двох мільйонів гривень.

Також Генеральна прокуратура України вручила підозру Олегу Авер'янову за фактом викрадення автомобіля у його екс-дружини Євгенії Авер'янової.

Раніше Нова Влада в ході розслідування з'ясувала, що депутат Чернігівської обласної ради Олег Авер'янов разом із народним депутатом України Валерієм Дубілем приймали участь у рейдерському захопленні агрохолдингу ТОВ «Промстройінновація» на Чернігівщині. Зараз за фактом незаконного заволодіння чужого майна ведеться досудове розслідування в Державному бюро розслідувань.

Антигерои Украины