Новини та ділова аналітика для проактивних

Суддя Анатолій Коваленко оголосив про самовідвід під час розгляду справи Олега Авер'янова про викрадення Porche Cayenne

12 березня 2020 — 09:10

Суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Анатолій Коваленко оголосив про самовідвід під час розгляду справи депутата Чернігівської обласної ради Олега Авер'янова про викрадення Porche Cayenne у його екс-дружини Євгенії Авер'янової.

Про це стало відомо під час підготовчого засідання 11 березня 2020 року, передає кореспондент Нова Влада.

Відео даного судового засідання можна переглянути тут.

Це вже другий випадок, коли суддя Коваленко оголошує про самовідвід під час розгляду судових спорів за участі Олега Авер'янова. 11 липня 2018 року суддя Коваленко заявив про самовідвід від розгляду цивільної справи за участі Авер'янова, оскільки підтримує з ним дружні відносини.

Прилуцький міськрайонний суд задовільнив клопотання судді Коваленка, і вивів його із судового процесу.

Відео проголошення рішення про відвід судді можна переглянути тут.

Нагадаємо, 19 листопада 2019 року Святошинська прокуратура оголосила підозру депутату Чернігівської обласної ради Олегу Авер’янову по ч.1 ст. 358 (підроблення офіційного документу), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) та ч. 3 ст. 289 ККУ (незаконне заволодіння транспортним засобом).

У грудні 2019 року матеріали справи та обвинувальний акт були передані до Святошинського районного суду міста Києва. Після цього Верховний Суд України вирішив, що справа має розглядатися у Прилуцькому міськрайонному суді Чернігівської області.

Потім про самовідвід заявив суддя Прилуцького міськрайонного суду Олександр Ільченко, а потерпіла Євгенія Авер'янова через недовіру до судді Павлова передала клопотання про його відвід. Втім, суд відмовив потерпілій у задоволенні клопотання, і залишив суддю Павлова у судовому процесі.