Новини та ділова аналітика для проактивних

У Китаї запустили супутник для нагляду за поверхнею Землі

26 січня 2022 — 13:45

У Китаї відбувся успішний запуск ракети-носія Чанчжен-4B з космодрому Цзюцюань в автономному районі Внутрішня Монголія. Він буде моніторити геологічне середовище, зсуви і землетруси.

Про це повідомляє видання "Сіньхуа", передає Нова Влада.

"Запуск супутника L-SAR 01А був здійснений о 07:44 за пекінським часом за допомогою ракети-носія "CZ-4с" ("Чанчжен-4в") з космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю. Супутник буде головним чином використовуватися для ефективного моніторингу геологічного середовища, зсувів і землетрусів", - пише видання.

Зазначено, що L-SAR 01 представляє собою супутникову групу, яка складається з двох супутників L-SAR 01A і L-SAR 01B, які призначені для роботи на сонячно-синхронній орбіті висотою близько 600 км.

Даний супутниковий проект допоможе знизити залежність Китаю від наданих зарубіжними країнами даних в таких областях, як геологія, моніторинг сейсмічних катастроф і реагування на надзвичайні ситуації.

Цей політ ракети-носія серії Чанчжен став 407-м за рахунком і першим в нинішньому році.

Нагадаємо, влада Китаю в ніч на четвер 30 грудня 2021 року успішно запустила новий експериментальний супутник комунікаційних технологій.