Новини та ділова аналітика для проактивних

Завищення цін торговцями так само шкідливе як коригування ворожого вогню, – волонтерка Марина Корнієнко

15 квітня 2022 — 20:09
Порушників пропонується карати

Завищення цін торговцями так само відсуває день перемоги, як пошкодження комунікацій та коригування ворожого вогню. Таку думку виданню Парламент.ua висловила волонтерка, керівник громадського об'єднання «Національний Конгрес Жінок України» (НКЖУ) Марина Корнієнко.

«Не хапаючи за руку торгашів, які наживаються на найнеобхідніших продуктах, ми зраджуємо наших воїнів, які спалюють ворожі танки на фронтових рубежах», – зазначила вона.

Марина Корнієнко закликала карати мародерів та виявляти тих, хто завищує ціни в магазинах.

До війни волонтери НКЖУ допомагали людям правильно оформити та отримати належну державну допомогу, забезпечували нужденних продуктами, викликали та підвозили потрібних лікарів, надавали фінансову допомогу та постачали медикаменти хворим.

З початком війни з росією Марина Корнієнко та волонтери НКЖУ продовжили волонтерську діяльність. Навчають людей виживати під ворожими бомбардуваннями та налагоджувати побут в умовах великої війни, адресно доставляють одяг та продукти, медикаменти та набори для допомоги при пораненнях. Також Марина Корнієнко тримає зв'язок з волонтерами Польщі для забезпечення ЗСУ бронежилетами, шоломами, прицілами, протигазами тощо.