Новини та ділова аналітика для проактивних

Політтехнолог назвав Гетманцева нащадком Азарова: про що йдеться

05 вересня 2023 — 13:56
За словами Гайдая, Гетманцев знищує економіку України значно більшими темпами, ніж вона потерпає від ворожих обстрілів

Податковий комітет ВР на чолі з Данилом Гетманцевим під час війни влаштував небувалий тиск на бізнес. Як результат, контролюючі органи займаються здирництвом, що неминуче призведе до банкрутства тисяч українських підприємств. Про це в інтерв'ю ФАКТАМ розповів політтехнолог, директор Social Engineering Agency «Gaiday.Com» Сергій Гайдай.

"Причому основним ідеологом економічної політики є пан Гетманцев, якому довіряє президент. У Гетманцева ставлення до підприємництва, яке є основою будь-якої економіки в будь-якій країні, просте — як в Азарова: це злочинці, з яких треба вичавлювати гроші, бо вони їх ховають. Він нащадок Азарова. Але економіка так не буде розвиватися. Гетманцев зараз знищує економіку України значно більшими темпами, ніж вона потерпає від ворожих обстрілів", - говорить Гайдай.

За його словами, податківці повернулися до рекету підприємців.

"Сьогодні скрізь по всій країні маски-шоу. Багато знайомих підприємців кажуть, що такої корупції з боку податківців не було навіть за часів Януковича. Чому? Тому що вони завжди використовували будь-яку ситуацію — війна, Майдани, криза — саме для самозбагачення. Через те я вважаю, що вони мають бути як система ліквідовані", - додав політтехнолог.

Нагадаємо, з 1 серпня частково поновилися перевірки бізнесу. А з жовтня повертаються й штрафи. 

Раніше журналісти BIHUS Info провели власне розслідування й знайшли в сім'ї нардепа бізнес у Криму, який усі 9 років наповнює бюджет країни-агресорки, а також маму-мільйонерку - засновницю одного з найвідоміших в Україні туроператорів TPG. У розслідуванні також йшлося про корупційні схеми "Укравтодору" часів Януковича та зв'язки його голови Володимира Демішкана з Гетманцевим. 

У частині сюжету засвітилася директорка двох британських фірм – майже 90-річна Валентина Лупандіна. Насправді дуже літня бізнес-вумен виявилася двоюрідною бабусею Гетьманцева.

Після публікації розслідування Гетманцев сказав, що за ніч отримав понад 100 повідомлень зі словами підтримки. За словами Гетманцева, про нього з'являється "шквал замовних матеріалів", але водночас він попросив не звинувачувати журналістів Bihus.info, заявивши, що вони роблять свою працю чесно.