Новини та ділова аналітика для проактивних

Компанії Storage Drop надали права на використання технології зберігання енергії, розроблену Міністерством енергетики США

13 лютого 2022 — 13:00

Ізраїльська компанія Storage Drop, яка спеціалізується на розробці технологій для зберігання енергії, оголосила, що отримала дозвіл від Міністерства енергетики США (DOE) на використання технології, захищеної патентом, повідомляє видання Globes.

Технологія, розроблена Національними лабораторіями США, використовує повітря, стиснуте водою, для виробництва електроенергії. Storage Drop отримала ексклюзивні права на використання даної американської технології, яка, на думку компанії, доповнює їх власну технологію в цій галузі.

Storage Drop готується до експлуатації своєї системи зберігання HyDrop. Це система призначена для зберігання повітря особливо високого тиску в час найнижчого попиту на електроенергію та перетворення стисненого повітря в електричну енергію в години пік потреби електроенергії. Технологія зберігання Drop в даний час експлуатується в районі порту Ашдод, Ізраїль.

Компанія також розпочала експлуатацію системи CoolDrop в місті Рехвоті, Ізраїль. Це система накопичення енергії для подачі повітря з метою охолодження та кондиціонування в промислові будівлі та холодильні приміщення. Технологія охолоджує та кондиціонує повітря за допомогою газу з підземних контейнерів. Система виробляє холодне повітря та електроенергію одночасно, і тому ідеально підходить як резервна система в надзвичайних ситуаціях.