Новини та ділова аналітика для проактивних

Представники громадських формувань «Аскер» та батальйону «Айдар» у Чонгарі розстріляли три автомобілі із автомата – адвокат

03 квітня 2019 — 13:51

Сьогодні, 3 квітня, близько 12:00 у селі Чонгар Генічеського району Херсонської області представники громадських формувань «Аскер» та батальйону «Айдар» із автомата розстріляли три автомобілі охорони приватного аграрного підприємства «Чонгар», який належить екс-голові Генічеської районної державної адміністрації Сейтумеру Німетуллаєву.

Про це повідомив адвокат С. Німетуллаєва Михайло Величко.

«Озброєні люди без будь-яких пояснень розстріляли три автомобілі охоронного агентства «Азов», яке найняв мій клієнт для охорони його нерухомого майна – підприємства «Чонгар». Ми викликали поліцію і зараз чекаємо на приїзд правоохоронців», - сказав М. Величко.

Він зазначив, що 1 квітня представники «Айдару» та «Аскеру» вже здійнювали напад на співробітників охоронного агентства «Азов».

«Приїхали люди, які представилися членами «Аскер» і «Айдар» під керівництвом офіцера батальйону «Айдар» Євгенія (позивний – «Берет») та бійця «Айдару» із позивним «Татарин». Вони нанесли тілесні ушкодження двом охоронцям шляхом ударів прикладів пістолетів по голові. Поліція на цей інцидент не відреагувала», - додав адвокат.

За словами М. Величко, озброєні представники «Аскер» та «Айдар» базуються в Чонгарі із жовтня минулого року: «Залякують місцеву громаду і місцевих жителів: погрожують, демонструють зброю. Поліція при цьому бездіє: робить вигляд, що нічого не знає і не бачить».

19 березня під час сесії Чонгарського сільради депутати вирішили створити колегіальну комісію для інвентаризації майна приватного підприємства «Чонгар».

У складі комісії запропонували взяти участь депутатам сільради, представникам різних відомств, а також активістам громадського формування «Аскер» і бійцям батальйону «Айдар».

Необхідність створення такої комісії адвокат М. Величко обґрунтував «розкраданням» майна підприємства Німетуллаєва, яке було нібито рейдерські захоплено третіми особами.

У перебігу обговорення один з депутатів висловився стосовно ініціативи і зовсім заборонити діяльність громадського формування «Аскер» на території Генічеської району.

У свою чергу, представники громадського формування «Аскер» відмовилися від участі у такій комісії.