Новини та ділова аналітика для проактивних

TikTok запускає портал Creator Next та розширює можливості заробітку

19 грудня 2021 — 18:00

TikTok запускає Creator Next – портал з усіма інструментами монетизації платформи, повідомляє видання The Verge.

У пості редакції TikTok пояснюють, що разом із Creator Next вони також впроваджують функцію донатів, яка дозволить користувачам надсилати гроші своїм улюбленим виробникам/створювачам контенту.

TikTok почав тестування функції Tips, яка допоможе заробити авторам відео, ще в жовтні цього року. Але тепер ця функція доступна для всіх користувачів, які відповідають кваліфікаційним вимогам TikTok.

Кваліфікаційні вимоги TikTok включають в себе: вік користувача від 18 років, наявність облікового запису з хорошою репутацією та від 100 тис. підписників. TikTok зазначає, що творці контенту отримають 100% від кожного донату, і що вони будуть оброблятися через платіжний сервіс Stripe. Як зазначає TechCrunch, донат через Stripe гарантує, що TikTok не доведеться віддавати Apple 30% комісії за покупки в додатку.

У своїй публікації TikTok також зазначили, що компанія розширює функцію Live Gifts, яка дозволяє глядачам дарувати діаманти – віртуальну валюту, яку можна обміняти на реальні кошти, під час прямих трансляцій авторів. Також TikTok додає відео-подарунки, дозволяючи користувачам дарувати діаманти не тільки на прямих трансляціях творців. Як і у випадку з функцією Tips, автори повинні мати від 100 тис. підписників.

Крім того, TikTok надає доступ більшій кількості авторів до свого Creator Marketplace, порталу, де вони можуть співпрацювати з бізнес-партнерами, щоб заробляти гроші за допомогою спонсорованих відео. Тепер авторам необхідно мати від 10 тис підписників для доступу до Marketplace.

Усі ці інструменти з’являться на порталі Creator Next. TikTok зазначає, що створювачі обов’язково повинні кваліфікуватися, а також повинні мати 1000 переглядів на відео за останні 30 днів, щоб використовувати Creator Next. Функція на даний момент доступна лише в США, Великобританії, Німеччині, Франції, Італії та Іспанії, а доступ для авторів з Канади та Австралії надійде в найближчі місяці.