Новини та ділова аналітика для проактивних

Гаагський суд призначив слухання по справі України проти рф

02 березня 2022 — 09:40

Міжнародний суд Організації Об’єднаних Націй проведе публічні слухання у справі «Україна проти Росії» 7 та 8 березня у Палаці миру в Гаазі. Слухання будуть присвячені розгляду клопотання про тимчасові заходи, про які запросила Україна, повідомляє пресслужба суду.

У справі «Україна проти Росії» йдеться про твердження про геноцид.

У зв’язку з пандемією COVID-19 слухання пройдуть у гібридному форматі. Представники сторін у справі будуть брати участь особисто або через відеозв’язок.

«У зв’язку з поточною пандемією COVID-19 слухання відбудуться у гібридному форматі. Деякі члени Суду особисто візьмуть участь в усних слуханнях у Великому залі правосуддя, тоді як інші братимуть участь віддалено за допомогою відеозв’язку. Представники сторін у справі братимуть участь особисто або за допомогою відеозв’язку», — йдеться у пресрелізі.

Нагадаємо, нещодавно президеннт Володимир Зеленський заявив: «Те, що окупанти роблять Харкову, Охтирці, Києву, Одесі та іншим містам і селищам, тягне на міжнародний трибунал. Усі їхні злочини ми фіксуємо. І цих їхніх злочинів було б набагато більше, якби не наші мужні захисники».

Як повідомлялось, рано вранці 24 лютого Росія почала повномасштабну війну проти України. Російські війська завдали повітряних ударів по Україні. На лінії фронту на Донбасі йдуть бої.